Strefa Wellness

Chudnij na leżąco lub siedząco – w Strefie Wellness właśnie w taki sposób zredukujesz zbędne kilogramy i cellulit. Z pomocą podczerwieni, fal radiowych i innych nieinwazyjnych technologii w przyjemny sposób pozbędziesz się pomarańczowej skórki oraz oczyścisz organizm ze zbędnych toksyn.

Limfodrenaż

Odchudzanie na leżąco

Limfodrenaż zapewnia intensywny i efektywny drenaż limfatyczny stóp, nóg, podbrzusza, pośladków oraz ramion. Urządzenie wykonuje masaż uciskowy, który pobudza układ limfatyczny do szybszego oczyszczania organizmu z toksyn, przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny oraz obrzęków kończyn. W rezultacie dzięki limfodrenażowi skutecznie odprężymy ciało i umysł, wyszczuplimy sylwetkę, usuniemy zalegającą w kończynach wodę oraz ujędrnimy i wygładzimy skórę.

Elektrostymulacja z IR

Redukcja obwodów z modelowaniem sylwetki

Działanie elektrostymulacji polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Urządzenie posiada wszystkie zalety wersji podstawowej, które są wzbogacone o promieniowanie podczerwone IR, co dodatkowo wspomaga modelowanie i wyszczuplanie sylwetki. Dzięki emitowanemu ciepłu zabieg jest również przyjemniejszy. Elektrostymulacja jest świetną alternatywą dla ćwiczeń fizycznych w przypadku schorzeń, które uniemożliwiają wykonywania ich w tradycyjnej formie.

Elektrostymulacja

Modelowanie sylwetki przez impulsy elektryczne

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni. Skurcze te podobne są do tych następujących podczas ćwiczeń, dzięki czemu elektrostymulacja wspomaga utratę zbędnych kilogramów oraz rzeźbienie mięśni. Półgodzinna stymulacja odpowiada nawet kilkugodzinnemu wysiłkowi!

Sauna Karbonowa
Kołdra wyszczuplająca sylwetkę

Sauna doskonale wspomaga proces odchudzania, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na zwiększenie potliwości, co jest niezwykle pomocne przy procesie wydalania toksyn oraz metali ciężkich z organizmu. Oprócz tego zmniejsza napięcie mięśniowe oraz bóle stawów, przyspieszając również ich regenerację po wysiłku.

Sunny Studio
Szybka i bezpieczna opalenizna

Opalanie natryskowe w Studio Figura to bezpieczny sposób na osiągnięcie rewelacyjnego wyglądu w krótkim czasie. Idealny zabieg przed imprezami okolicznościowymi, takimi jak wesele, który da efekt równomiernej i naturalnie wyglądającej opalenizny. Jest to świetna alternatywa również dla osób o jasnej karnacji, ze skłonnościami do podrażnień i poparzeń, które nie mogą korzystać z tradycyjnego opalania.