Jesteśmy tu
dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Odmień wygląd twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod! Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu i kondycji skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nasz zespół

Monika

Współwłaścicielka naszego Studio Figura. Kobieta z „sercem na dłoni” – ciepła, uśmiechnięta oraz otwarta na ludzi i ich potrzeby. Zakochana w koncepcie, efektach i atmosferze partnerskiego studia postanowiła stworzyć tak samo cudowne miejsce dla kobiet w swoim rodzinnym mieście. Jest niesamowicie dumna z każdej Pani, która chce zmienić swoje życie, złe przyzwyczajenia oraz zawalczyć o siebie i swoje zdrowie!

Paulina

Optymistka, pasjonatka podróży i zdrowego odżywiania. Swoim uśmiechem i dobrym słowem zaraża każdego dnia. Uwielbia kontakt z ludźmi i możliwość obdarzania Was wsparciem w drodze do osiągania wyznaczonych celów . Praca w naszym studio idealnie zgadza się z jej mottem: ”Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”.

Anita

To realistka, twardo stąpająca po ziemi. Kobieta z mnóstwem pozytywnej energii. Lubi stawiać sobie wyzwania i dąży do ich zrealizowania. Kosmetolog z 4-letnim doświadczeniem. Dziewczyna, która zmotywuje i wesprze Was na każdym etapie w dochodzeniu do upragnionej sylwetki. Anita to pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia.