Kosmetologia
Estetyczna

Bezpieczne zabiegi wykorzystujące nowoczesną technologię, za pomocą których upiększysz całe swoje ciało i twarz. Wybierając Kosmetologię Estetyczną Studio Figura, będziesz mogła między innymi: spłycić zmarszczki, zredukować drugi podbródek i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Beauty Hood

Kompleksowa pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu

Innowacyjne urządzenie do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, wykorzystujące kilka technologii: maskę fotonową, fale radiowe, mezoterapię bezigłową, sonoforezę, hydrabrazję, infuzję tlenową i głowicę chłodzącą. Dzięki nim urządzenie spłyca zmarszczki oraz odmładza skórę, dogłębnie ją dotleniając i odżywiając.

Beauty Shaper

Szczupła sylwetka i ujędrniona skóra

Rewolucyjne urządzenie do bezbolesnego modelowania sylwetki, które wykorzystuje technologie endomasażu i liposukcji ultradźwiękowej. Te innowacyjna metody daje możliwość precyzyjnego kształtowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Jednocześnie Beauty Shaper jest w stanie wygładzić zmarszczki, poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę.

Cavi Smart

Modelowanie problematycznych partii ciała

Urządzenie wykorzystywane do zabiegów liposukcji kawitacyjnej, które w bezinwazyjny i bezbolesny sposób modeluje sylwetkę. Cavi Smart przy pomocy fal ultradźwiękowych redukuje tkankę tłuszczową gromadzącą się nawet w problematycznych partiach ciała. Dodatkowo pomaga w walce z cellulitem oraz przyspiesza metabolizm.

Laser Diamond Remover 1600W

Gładka i piękna skóra na długo

Innowacyjne urządzenie do depilacji laserowej. Diamond Remover 1600W pozwala na bezbolesne usunięcie owłosienia. Efektem serii zabiegów jest gładka skóra bez podrażnień.

HIFU + LipoHIFU

Połączenie liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej

Hifu + LipoHIFU to połączenie dwóch precyzyjnych zabiegów: liftingu bez skalpela i redukcji komórek tłuszczowych. Działanie urządzenia pozwala zniwelować oznaki starzenia się, a jednocześnie zadbać o kondycję, elastyczność i promienny wygląd skóry na całym ciele. Zabieg nie wymaga późniejszej rekonwalescencji.

Ice Tech

Redukcja komórek tłuszczowych niską temperaturą

Zabieg modelujący i wyszczuplający sylwetkę. Kriolipoliza Ice Tech polega na uzyskaniu niskiej temperatury w wybranym obszarze tkanki tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej wymrożenia. Zabieg poleca się w szczególności osobom będącym na diecie, regularnie ćwiczącym i w dalszym ciągu borykającym się z problemem nadmiaru tłuszczu.

Laser frakcyjny CO2

Poprawa wyglądu i kondycji skóry

Innowacyjna metoda poprawiająca kondycję i wygląd skóry. Pozwala na redukcję zmarszczek, rozstępów i blizn potrądzikowych, jak również pourazowych oraz chirurgicznych.

Lipolaser

Redukcja kilogramów i cellulitu za pomocą lasera

Nowoczesny zabieg modelowania sylwetki przy użyciu lasera. Lipolaser wykorzystuje zimny laser diodowy, który zmniejsza komórki tłuszczowe, poprawia kondycję skóry oraz niweluje cellulit.

Multipolar RF

Odmładzanie i modelowanie ciała

Zabieg, który za pomocą multipolarnych fal radiowych modeluje sylwetkę, wygładza i ujędrnia skórę. Dzięki dodatkowej głowicy z podciśnieniem może również przyspieszyć proces usuwania z organizmu toksyn. Sesja może być wykonywana na całym ciele, także na szyi, dekolcie i twarzy.

Slimlaser 4D

Redukcja cellulitu i zmniejszenie obwodu ciała

Zabieg wspomagający modelowanie sylwetki. Slimlaser 4D to urządzenie opierające swoje działanie na technologii zimnego lasera diodowego. Zastosowanie czterech długości wiązki pozwala na zredukowanie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów ciała.

Power Shaper

Wzmacnianie mięśni i modelowanie sylwetki

Najnowocześniejsza technologia do kształtowania sylwetki, oparta na silnej elektrostymulacji. Zabieg oferuje wzmożony trening mięśni, który nie wymaga fizycznego wysiłku. Power Shaper, korzystając z pola elektromagnetycznego, działa na wszystkie warstwy skóry i tkankę tłuszczową, aż do głębokich mięśni szkieletowych, które są trudne do wytrenowania na siłowni. W rezultacie mięśnie pracują intensywnie, co prowadzi do ich wzmocnienia i zredukowania tkanki tłuszczowej.